אודות Microsoft Office 365

שירות Microsoft Office 365 כולל את Office 2016 ומספק לכם את החוויה המלאה של Microsoft Office. עם גישה ליישומי Office החדישים ביותר, כמו גם לשירותים אחרים בענן. בין אם אתם זקוקים ליישומי Office לשימוש ביתי, לבית הספר, או לעסק – יש תכנית Office 365 שתתאים לצרכים שלכם. במאמר זה של Office365Backup.co.il שירותי גיבוי לענן ושחזור, נציג את יתרונות השימוש בחבילת אופיס 365.

תכניות המינויים של Office 365 כוללות את Office 365 Home, Office 365 Personal, Office 365 University ו-Office 365 for Mac. בכל תכנית שתבחרו, תוכלו להתקין את גרסאות 2016 של Word, Excel, PowerPoint, Outlook ו-OneNote (למשתמשי PC, כולל גם Access ו-Publisher). כאשר גרסה חדשה של Microsoft Office יוצאת לשוק, תקבלו גישה מידית אליה כדי שהיישומים שלכם יהיו מעודכנים תמיד - ומאחר שיישומי Office 365 מותאמים באופן אופטימלי לכל המכשירים שברשותכם, קל לקבל גישה מכל מקום לחומרים שלכם הנמצאים בלפטופ, בטלפון, בטבלט ובמכשירים רבים אחרים.

חשבון ה-Microsoft שלכם הוא שילוב של כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה, המשמש לכניסה לשירותים כמו Hotmail, OneDrive, Windows Phone, Xbox LIVE ו-Outlook.com. אם אתם משתמשים בשירות כלשהו מאלו, כבר יש לכם חשבון Microsoft שבו תוכלו להשתמש, אחרת עליכם ליצור חשבון חדש. כחלק מההרשמה לתקופת ניסיון או לרכישת Office באופן מקוון דרך Microsoft Store, תתבקשו להזין את פרטי ההתחברות שלכם עבור חשבון Microsoft. תשתמשו באותו חשבון כדי להתקין ולנהל את תוכנת Office, או כדי להשתמש בהטבות מסוימות למנויים, כמו אחסון בענן OneDrive ודקות שימוש ב-Skype. תכניות Office 365 כוללות את החבילה המלאה של יישומי Office, בתוספת שירותים אחרים הניתנים ברשת האינטרנט, לרבות מקום אחסון נוסף בענן עם OneDrive ודקות Skype לשימוש ביתי.

עם Office 365, אתם מקבלים את החוויה המלאה של יישומי Office!

חוויה מלאה של יישומי Office המותקנים על מחשבים אישיים, מחשבי Mac, טבלטים (כולל Windows, iPad, ו-Android) וסמרטפונים. תכניות Office 365 זמינות בצורת מינוי חודשי או שנתי. עם Office 365, שדרוגים כלולים תמיד במינוי שלכם. לעומת ה-Office 365, חבילות Office 2016 הרגילות, ובהן Office Home & Student וכן Office Home & Business, כוללות יישומים כמו Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote; הן זמינות ברכישה חד-פעמית לשימוש במחשב אישי או מחשב Mac יחידי. היישומים אינם מתעדכנים אוטומטית; כדי לקבל את הגרסה העדכנית ביותר, עליכם לרכוש את Office שוב כאשר גרסה חדשה יוצאת לשוק.

יחד עם התוכנה העדכנית ביותר, אתם מקבלים גם שטח אחסון בענן OneDrive בגודל 1 טרה-בייט, המאפשר לכם לשמור מסמכים במקום אחד, ולגשת אליהם מכל מקום ומכל מכשיר - כך קל יותר מתמיד ליצור, לערוך ולשתף מסמכים בתנועה. וחשוב לא פחות, אתם זכאים לתמיכה ממומחי Answer Desk של Microsoft, בטלפון או צ'ט - ללא תשלום נוסף. המסמכים שיצרתם שייכים לכם באופן מוחלט. תוכלו לבחור לשמור אותם באופן מקוון ב-OneDrive או באופן מקומי במחשב האישי או ב-Mac.

Office 365 Home מאפשר לכם להתקין את Office ב-5 מחשבים אישיים או מחשבי Mac, כמו גם ב-5 טבלטים עם Windows, Android, או iPad - פתרון אידאלי למשפחות עם יותר ממשתמש אחד. עיינו בפרטים על המינויים האחרונים של Microsoft Office 365 – ותוכלו לעשות יותר, מכל מקום. 

נדרשת גישה לאינטרנט להתקנה והפעלה של Office 2016, אך אין צורך בחיבור לאינטרנט כדי להשתמש ביישומי Office, כמו Word, Excel, ו-PowerPoint, מפני שהם מותקנים במלואם על המחשב שלכם. עבור מינויים ל-Office 365, נדרש חיבור לאינטרנט כדי לנהל את חשבון המינוי, לדוגמה כדי להתקין את Office במכשירים אחרים או לשנות את אפשרויות החיוב. חיבור לאינטרנט נדרש גם כדי לגשת למסמכים השמורים ב-OneDrive. עליכם להתחבר לאינטרנט בקביעות גם כדי שגרסת Office שברשותכם תהיה עדכנית ותקבלו שדרוגים אוטומטיים. אם לא תתחברו לאינטרנט אחת ל-39 ימים לפחות, היישומים ייכנסו למצב תפקוד מצומצם, ומשמעו שתוכלו לראות או להדפיס את המסמכים שלכם, אך לא תוכלו לערוך מסמכים או ליצור חדשים. כדי להפעיל מחדש את יישומי Office, פשוט התחברו שוב לאינטרנט.

אם תבטלו את המינוי שלכם או תבחרו להניח לו לפקוע, יישומי תוכנת Office יעברו למצב קריאה-בלבד, ומשמעו שתוכלו לראות או להדפיס מסמכים, אך לא תוכלו ליצור מסמכים חדשים או לערוך מסמכים קיימים. כדי להחזיר את Office לתפקוד מלא, תוכלו לרכוש גרסה חדשה של Office דרך microsoftstore.com. תוכלו גם לחזור לתפקוד מלא באמצעות גרסה קודמת של Office, או להשתמש ב-Office Online בחינם לצורך עריכה בסיסית.