תכניות המנויים של Office 365

חבילת Microsoft Office ו- Office 365 מעניקים לכם גישה לתכניות שאתם צריכים כדי לעבוד ולהישאר מחוברים. מהאפשרות ליצור מסמכים ומצגות, ועד היכולת לתכנן יישומי בסיס-נתונים ולשמור על קשר דרך דואר אלקטרוני, Office מפשט את הדרך שבה אתם עובדים באופן מקוון, ולא מקוון.

מה שאולי אינכם יודעים עדיין, הוא ש-Office מגיע במגוון גרסאות המיועדות למגוון של צרכים, שימושים ומחשבים שונים. אך בטרם תבצעו רכישה, משווה מאמר זה של אתר Office3635Backup.co.il גיבוי בענן, בין הגרסאות של Microsoft Office כדי שתוכלו לבחור את התוכנה המתאימה לדרישות ולצרכים שלכם.

מינויים של Office 365 כוללים 1 טרה-בייט נוספים של אחסון בענן OneDrive. שטח האחסון הנוסף יצורף לכל אחסון קיים ב-OneDrive המקושר לחשבון Microsoft, שבו השתמשתם למינוי שלכם ל- Office 365.

Office 365 Home

מיועד לשימוש ב-5 מחשבים אישיים ביתיים או מחשבי Mac, בנוסף ל-5 טבלטים – כולל iPad, Android, או Windows, ו-5 מכשירי טלפון. במסגרת חבילה זו תקבלו גישה ליישומי Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook, Publisher ו-Access. בנוסף, תקבלו אוטומטית את העדכונים האחרונים של Office (כולל Office 2016), ותקבלו 1 טרה-בייט של אחסון בענן OneDrive, תמיכה חינם של Microsoft Answer Desk ו-60 דקות שיחות Skype בכל חודש. אם יש לכם מינוי פעיל עבור Office 365 Home, תוכלו לחלוק אותו עם עד ארבעה אנשים במשק הבית שלכם. כל אדם במשק הבית שעמו תחלקו את המינוי יוכל להשתמש בכל אחת מההתקנות הזמינות לכם במחשבו האישי, מחשב Mac, iPad, טבלט עם Android, טבלט עם Windows, iPhone או טלפון Android, לקבל 1 טרה-בייט נוסף של אחסון OneDrive, לקבל 60 דקות Skype בחודש, ולנהל את ההתקנות שלו דרך office.com/myaccount. להוספת אדם נוסף למינוי שלכם, בקרו ב-office.com/myaccount ופעלו בהתאם להוראות שעל המסך כדי להוסיף משתמש. כל אדם שתוסיפו יקבל הודעה בדואר אלקטרוני המכילה את הצעדים שעליו לבצע. לאחר שיאשר את הסכמתו ויבצע את הצעדים, יופיעו פרטיו של האדם הנוסף, כולל ההתקנות שבהן הוא משתמש, בדף 'החשבון שלי' (My Account). תוכלו גם להפסיק את שיתוף המינוי שלכם עם האדם הנוסף, או להסיר מכשיר שבו הוא משתמש דרך office.com/myaccount.

Office 365 Personal

כאשר תשוו בין גרסאות של Office, תגלו כי Office 365 Personal מעניק לכם את כל התכונות הנפלאות שתמצאו ב-Office 365 Home, אך רק במחשב אישי או Mac יחיד ובמכשיר טבלט יחיד, במקום עד חמישה מכל סוג. תכנית Office 365 Personal מיועד לאנשים שרוצים את Office במחשב אישי אחד או Mac אחד, טבלט אחד, וסמרטפון אחד.

Office 365 University

מבין הגרסאות המומלצות לסטודנטים, Office 365 University מציע את כל אותן תכונות נפלאות של Office 365 Personal, אך עבור 2 מחשבים אישיים, מחשבי Mac, או טבלטים ושני סמרטפונים. תכנית Office 365 University הוא מינוי לארבע שנים לסטודנטים הלומדים רשמית באוניברסיטה או במכללה במתכונת מלאה או חלקית, לסגל, ולצוות העובדים במוסדות מוכרים. תכנית Office 365 University כולל את יישומי Office העדכניים ביותר, שתוכלו להתקין על 2 מחשבים אישיים, מחשבי Mac, או טבלטים, ובנוסף על 2 טלפונים. תקבלו גם 1 טרה-בייט אחסון בענן OneDrive ו-60 דקות שיחה ב-Skype.

Office 2016 Home & Student

מיקרוסופט 2016 כולל גרסאות חדשות ומודרניות של Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote שפותחו במיוחד כדי לעזור למשתמש להשיג יעילות מרבית. יישומים אלו נותנים בידיכם מאפייני כתיבה עשירים, אפשרויות עיצוב למסמכים מושלמים עד הפיקסל האחרון, וכלים אינטואיטיביים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהנתונים שלכם. בנוסף, מכיוון שתהיה לכם גישה למסמכים בענן בכל זמן שתזדקקו להם, תוכלו לעבוד בזמן, באופן, ובמקום שמתאים לכם. ובאותן הזדמנויות שבהן עבודה שיתופית היא קריטית, תוכלו אף לשתף מסמכים ולדאוג לתיאום מושלם בין כל אנשי הצוות שלכם. (מיועד לשימוש במחשב אישי יחיד).

Office 2016 Home & Business 

עם אותן תכונות נפלאות כמו של Office 2016 Home & Student, בנוסף ל-Outlook, חבילת Office 2016 Home & Business נותנת לכם כל מה שתצטרכו כדי לעשות יותר – ולהישאר מחוברים לחברים, למשפחה ולעמיתים מהעבודה ברחבי הגלובוס. כל חבילות Office 2016 מגיעות עם Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote. חבילת Office Home & Business 2016 כולל גם את Outlook. לעומת זאת, חבילת Office Professional 2016 כולל את Outlook, Publisher ו-Access. כל חבילה ניתנת להתקנה על מחשב אישי יחיד. שתי החבילות של Office 2016 for Mac מגיעות עם Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote. Office Home & Business 2016 for Mac כולל גם את Outlook. כל חבילה ניתנת להתקנה על מחשב Mac אחד.

Office 2016 Professional 

מוצר זה מאפשר לכם לעשות את עבודתכם בצורה הטובה ביותר – בכל מקום, בכל זמן, ועם כל אחד. בנוסף לגרסאות 2016 של Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ו-OneNote, חבילת Office 2016 Professional כוללת מהדורות חדשות של Publisher ו-Access, שיכולות להגביר את הפרודוקטיביות שלכם ויעזרו לכם לעשות יותר בפחות זמן. ויתרון חשוב הוא, ששיתוף פעולה עם צוותים בכל העולם הופך למשימה קלה ביותר בזכות העובדה שהמסמכים שלכם שמורים ברשת.

ככלל, כאשר משווים בין Office ל-Office 365, הנקודה החשובה ביותר היא ש- Office 365 תמיד מעודכן, כך שאף פעם אינכם צריכים לרכוש שדרוגים או לתהות אם אתם משתמשים בגרסה העדכנית ביותר.

פתרון Office זמין בשפות הנמנות להלן (לא כל השפות זמינות בכל המדינות/אזורים):

  • עבור מחשבים אישיים הפועלים על Windows: ערבית, בולגרית, סינית פשוטה, סינית מסורתית, קרואטית, צ'כית, דנית, הולנדית, אנגלית, אסטונית, פינית, צרפתית, גרמנית, יוונית, עברית, הינדי, הונגרית, אינדונזית, איטלקית, יפנית, קזאחית, קוריאנית, לאטבית, ליטאית, מלאית (מלזיה), נורווגית (Bokmål), פולנית, פורטוגזית (ברזיל), פורטוגלית (פורטוגל), רומנית, רוסית, סרבית (לטינית), סלובקית, סלובנית, ספרדית, שוודית, תאילנדית, טורקית, אוקראינית, ו-וייטנאמית.
  • עבור Mac: סינית (פשוטה), סינית (מסורתית), דנית, הולנדית, אנגלית, פינית, צרפתית, גרמנית, אינדונזית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, נורווגית (Bokmål), פולנית, פורטוגזית (ברזיל), פורטוגלית, רוסית, ספרדית, שוודית, טורקית.